שירותי המט"י

מטי- מרכז טיפוח יזמות הינה עמותה ללא כוונת רווח שהוקמה בשנת 1996. המטרה בהקמת מטי הייתה סיוע ליזמים ולאנשים, שבבעלותם ישנם עסקים קטנים או בינוניים, תוך כוונה להתפתח מבחינה מקצועית וכלכלית, ולהתרחב לאפיקים רבים.
במטי יכול היזם או בעל העסק לקבל מגוון כלים עסקיים פרקטיים, המועברים מידיהם של אנשים מומחים במגוון תחומים מעולם העסקים.

כיום עמותת מטי מעניקה שירותים באזורים שונים ברחבי הארץ.

צור עמינו קשר בכדי לעזור לך
לבחור את הדרך הנכונה.

השירותים הניתנים במטי

ייעוץ עסקי

יזמים ובעלי עסקים מקבלים עזרה, לימוד והכוונה בתחומים כמו יזמות, הקמת עסק, ניהול עסק, עניינים פיננסיים, תחום השיווק, גיוס כספים למימון הקמת העסק או העסק הקיים וכדומה.
אנשים אשר מעוניינים בייעוץ עסקי יוכלו לקבל זאת ממיטב המומחים מעולם העסקים בתחומים שונים כמו כן צוות מטי שי, מלווה לאורך כל הדרך את התהליך ומקשר בין הגורמים השונים במערכת בכדי להגיע לתיאום ציפיות מלא של היזם או בעל העסק.

חונכות עסקית

יזמים ובעלי עסקים קיימים יכולים לקבל חונכות צמודה בתחומים של תכנון העסק מבחינה אסטרטגית, כמו גם ליווי מקצועי של הפעילויות העסקיות השוטפות.

קשרים עסקיים

מטי מקושר מבחינה עסקית לגורמים עסקיים במגזר הציבורי והפרטי כאחד בכל רחבי הארץ. הלקוחות אשר פונים לקבלת סיוע ממרכז טיפוח יזמות מקבלים עזרה בקישור לגורמים שונים שיכולים לסייע להם מבחינה עסקית, הקישור נעשה ע"י המערכות המקובלות של קשרים בין מערכתיים ובנוסף המטי מבצע פורומים הקושרים בין בעלי העסקים בכדי להפרות את הקשרים העסקיים בין בעלי העסקים.

גיוס מימון

במטי פועלים גם למען גיוס כספים והלוואות לצורך מימון העסקים, אשר כולל בין היתר עזרה מבנקים או גיוס קרנות שונות. כך היזמים או בעלי העסקים יכולים ליהנות מעזרה בתחום הכלכלי לפיתוח ולקידום העסקים. בין הקרנות : קרן קורת, קרן שמש, הקרן לעסקים בערבות המדינה, הקרן לעולה העצמאי, ביסוס משקי של החטיבה להתיישבות, קרן נתן, האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית.

קורסים וסדנאות

מטי מקיים קורסים וסדנאות מתחומים שונים, כגון יזמות, ניהול עסקים, מחשוב, אימון וגישור, תיירות, חקלאות, אמנות, תעשייה זעירה, מסחר וכדומה עוד מגוון רחב של נושאים מטי שי מתמחה בנוסף בקורסים חוויתיים/מקצעיים בתום של הקמת יקבים והכנת גבינות, קורסים אלו הינם קורסי העשרה אשר המשתתפים בהם מגיעים מכל רחבי הארץ.

הכוונה מקצועית

מטי שי מאפשר ללקוחותיו לפרסם הצעות עבודה לעסקים שלהם, בנוסף אף מפנה אליהם בחזרה דורשי עבודה בתחום העיסוק שהם מבקשים, צוות המטי מפנה ומחבר בין דורשי עבודה ומחפשי עבודה בפעילות היום יומית ואף מפעיל לוח דרושים המכיל את מודעות הדרושים העדכניות ביותר באיזורנו.

ירידים

 במטי ניתן לקבל פגישות ויעוץ מקצועי בתחום של אומנות וירידים דרך מלווים מהשורה הראשונה בישראל בתחום זה, אנו במטי מוציאים החוצה ירידים ניידים בהם יכולים בעלי עסקים למכור את מרכולתם ולהתפרנס בצורה נוספת בחודשי השנה אנו מבצעים מספר כנסים אשר כוללים בתוכם ירידים של מעצבים ואומנים בכל התחומים.

שיווק באינטרנט

באתר האינטרנט של מטי יכולים בעלי עסקים לפרסם את מוצריהם או את השירותים אותם הם נותנים לתושבי האזור, כמו כן מקבלים בעלי העסקים עזרה לשיווק נכון באינטרנט ובמדיות השונות כולל פגישות ייעוץ פרטניות עם היזמים לבדיקת היתכנות ושיעורים פרטיים לשווק באינטרנט בפרט ופרסום נכון בפעילות עסקית בכלל.

Call Now Button דילוג לתוכן